Hakkımızda

Okyanus Hurdacılık olarak firmamız 1995 senesinden bugüne kadar geri dönüşüm ve hurdacılık sektöründe hizmet sağlamaktadır.

Okyanus Hurdacılık 1995 yılında Ergün Köseoğlu tarafından İstanbul Avcılar Yeşilkent Mahallesinde 2 dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan, geri dönüşüm sektöründe hizmet sağlayan öncü bir şirkettir.

Maden Hurdası Alımı

Maden hurda çeşitlerini Türkiye genelinden nakit ödemeyle alıyoruz

Metal Hurdası Alımı

Metal hurda çeşitlerini Türkiye genelinden nakit ödemeyle alıyoruz

Söküm ve Tadilat İşleri

Türkiye genelinde söküm ve tadilat işleriniz yapılmaktadır.

en yakın hurdacı
hurdacı istanbul
istanbul hurdacı

Hurdacılık ve geri dönüşüm sektörü, kullanılmış veya atık malzemelerin toplanması, ayrıştırılması ve yeniden kullanılabilir hale getirilmesi işlemlerini kapsayan bir sektördür. Bu sektör, atıkların doğaya verdiği zararın azaltılmasına ve doğal kaynakların korunmasına katkı sağlar.

Hurdacılık süreci, metal, maden, kâğıt, plastik, karton, demir, alüminyum, PVC, sarı hurda, talaş ve elektronik atıkların toplanması ve geri dönüştürülmesi gibi faaliyetleri içerir. Bu malzemeler geri dönüştürülerek yeni ürünlerin üretiminde kullanılır. Geri dönüşüm sektörü, sadece atıkların geri kazanılması için değil, aynı zamanda ekonomiye katkı sağlamak için de önemlidir. Geri dönüşüm işlemleri, işletmeler için maliyetleri düşürürken, geri kazanılan malzemelerin satışı da ekonomik bir gelir kaynağı sağlar.

Hurdacılık ve geri dönüşüm sektörü, çevre ve ekonomi açısından önemli bir sektördür. Atıkların geri dönüştürülmesi, doğal kaynakların korunması, enerji tasarrufu sağlanması ve atıkların çevreye verdiği zararın azaltılması açısından büyük önem taşır. Okyanus Hurdacılık ve Geri Dönüşüm firması olarak Türkiye genelinde yer alan tüm fabrika, sanayi alanlarında maden metal hurdaları tonajlı olarak satın alıyor, geri dönüşüme kazandırıyoruz.

0
+
Sektörel Tecrübemiz
0
+
Türkiye Geneli Müşterimiz
0
+
Parkurdaki Araç Sayımız
0
+
Çalışan Sayımız

Müşteri Yorumları

Okyanus Hurdacılık olarak müşterilerimizin dönüşleri

hurdacı referans 1
hurdacı referans 2
hurdacı referans 3
Call Now ButtonBizi Arayın